Procelero SE

2010-ben alakult szakosztályunk célja a vitorlázás oktatása, népszerűsítése és versenyzők nevelése 8 éves kortól. Képzésünk többlépcsős, melyhez bármikor lehet csatlakozni, hiszen mindig a tudásszintnek megfelelő képzést kapnak a jelentkezők.

Egyesületünk alapítótagjai és munkatársai:

• Hozmann László elnök, többszörös Magyar Bajnok a vitorlássport aktív részese. A gyermek és utánpotlás nevelés kiemelt támogatója.
  • Czégai Péter szakosztályvezető, olimpikon vitorlázó, 21 Magyar Bajnoki cím tulajdonosa. Az elmúlt években elismert edzőként foglalkozott az olimpiai 470-es keret tagjaival, mostanság pedig a Laser és Byte CII versenyzőink edzője hazai és külföldi vízeken is.
  • Kutics Krisztián telepvezető, 11 Magyar Bajnoki cím tulajdonosa. Munkánkat segíti a vízen és a parton egyaránt.

További munkatársak:
  • Czégai László "Laci bácsi" - OP-s csapatunk vezető edzője, aki mindannyiunk közül a legtapasztaltabb tengeri medve. Rengeteg jó vitorlázó került ki a kezei közül és jó néhány Olimpikon is. Szárnyai alatt nevelkedett a Czégai-Kutassy páros és a Bácsics testvérek is.
  • Kutassy László - segédedző, felnőtt oktatás. Már korán szüleim segítségével átestem az első vitorlás élményeken, amit a nevelőegyesületemben (BKV) bontakoztattam ki. 17 év aktív versenyzői múlt után 7 év egyesületi edzői munka következett (BYC) ahol az évek során minden korosztállyal sikerült foglalkoznom. Mások gyermekei nevelése után a sajátjaimra szakítottam időt, így a kevesebb elfoglaltságú felnőtt oktatás felé vettem az irányt.
  • Barczi Orsolya - segédedző, gyermektáborok. A vitorlázás - mint sport, szenvedély és talán már hivatás is számomra.

Több szelet!

Procelero S.E.

Weboldal készítés, szerkesztés | Webbolt bérlés - Sikeres webboltok | Domain regisztráció és tárhely szolgáltatás